• Oryginalny (polski)
W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)

W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020)

Polska

Gdzie oglądać cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt online?

Cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt zaczyna się bardzo niewinnie. To powinien być czas relaksu dla nastolatków. Tylko oni i piękna przyroda, przede wszystkim zero technologii. Można to nazwać obozem offline dla uzależnionych. Cieszy mnie to, że pojawia się coraz więcej ciekawych polskich produkcji takich jak 365 dni. Ten film robi furorę. Na pewno pamiętacie czasy, jak nie było jeszcze komputerów, telefonów czy Internetu. Człowiek wtedy myślał tylko o tym co zrobić, żeby wyjść na zewnątrz. Największą karą był zakaz wyjścia z domu. Teraz największą karą jest szlaban na Internet czy Smartfon. Niestety teraz wygląda to zupełnie inaczej.

Zresztą widać to po fabule. Tylko tutaj czeka jeszcze niespodzianka. Wspólne wędrówki obozowiczów po lesie bez dostępu do smartfonów nie kończą się zgodnie z planem organizatorów. Muszą walczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakątkach Internetu. Przez chwilę myślą, że to żart wymyślony przez kogoś, kto chce żeby się bali. Niestety to nie jest forma terapii. Biorąc pod uwagę śmiertelne niebezpieczeństwo czające się w lesie, odkryjesz, jaka jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Idealnie w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt sprawdzi się przysłowie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Moim zdaniem film spokojnie może rywalizować z produkcją Boże ciało online. Chociaż jeden i drugi są bardzo dobrze zrobione.

To zdecydowanie pierwszy polski horror

Leczenie uzależnień od nowych technologii staje się porządkiem dziennym. Coraz więcej słyszymy o specjalnych ośrodkach. Można to uzależnienie spokojnie porównać już z uzależnieniem narkotykowym czy alkoholowym. Wróćmy jednak do fabuły. Film sam w sobie jest przerażający. Przed nastolatkami czeka jednak prawdziwy terror. Jak już wspomnieliśmy wyżej zło czai się tuż za rogiem. Jednak film powinien nie tylko przestraszyć, ale także czasami rozbawić. To prawda, że ​​nie obiecuje komediowego horroru, ale nie brakuje w nim ironicznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Zresztą sami rozejrzyjcie się idąc na spacer po mieście, co druga osoba będzie szła z telefonem w ręce.

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, który wraz z Mirellą Zaradkiewicz i Janem Kwiecińskim napisał scenariusz. Ten reżyser kilka lat temu, z tym samym zespołem autorów, nakręcił krótki horror z elementami komedii. Wtedy była to reklama dla serwisu Showmax, który niestety wycofał się już z polskiego rynku. Nie przypominam sobie, żebym oglądał kiedykolwiek inny polski horror, niż W lesie dziś nie zaśnie nikt. Jestem ciekaw jak na to wszystko zareagują widzowie. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć takich aktorów jak Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska znana z serialu rodzinka.pl. Oprócz nich pojawi się także Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Olaf Lubaszenko i Piotr Cyrwus. Obsada wydaje się bardzo ciekawa.

Czy masz ochotę na niecodzienny film z dawką dreszczyku oraz czarnego humoru? Dodatkowo naszej polskiej produkcji? Świetnie trafiłeś. Już dzisiaj możesz zobaczyć – W lesie dziś nie zaśnie nikt film online. Film miał mieć standardowo promocję w kinach, jednak z uwagi na ogłoszoną pandemię oraz konieczność zamknięcia kin producent zdecydował się o zaoferowaniu filmu online. W związku z tym znajdźmy wolny wieczór i skuśmy się na obejrzenie tego filmu z rolą główną Julii Wieniewy.

Oczywiście – W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film jest dostępny online. Możemy go zobaczyć chociażby na CDA. Wystarczy, że w dowolnej wyszukiwarce internetowej wpiszemy sobie frazę – W lesie dziś nie zaśnie nikt EBD CDA. Jeśli lubimy filmy z dreszczykiem emocji, to na pewno nam się spodoba.

Najlepiej do filmu tego zrobić sobie lekko mroczny klimacik, a emocje przeżywane będą jeszcze mocniejsze i w niektórych momentach możemy nawet się przestraszyć.

Po obejrzeniu filmu zachęcamy do wystawienia recenzji. Dotychczasowe recenzje są jak to zawsze bywa różne. Jedni są zachwyceni, ponieważ takie filmy rzadko się produkuje w Polsce, inni lekko rozczarowani. Aby móc się wypowiadać na temat tego filmu, musimy go koniecznie obejrzeć. Szczególnie teraz gdy jesteśmy proszeni o to, aby pozostać dla swojego dobra w domu, to zapowiada nam się wiele wolnych wieczorów, podczas których chętnie obejrzymy takie właśnie nowości. Jak widać można zobaczyć nowość bez udawania się do kina. Sytuacja niestety nie pozwala nam na wizytę w kinach, które są zamknięte do 11 kwietnia włącznie.

Przebywamy teraz dużo w domu mamy czas i jeżeli chcemy obejrzeć film z gatunku horroru to “W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film” będzie dobrym wyborem. Horror to typ obrazu, który ma wywołać w nas grozę i lęk. Fabuła takiego filmu oparta jest na wywołaniu w widzu niepokoju i strachu a motywem są wilkołaki,wampiry czy np.psychopatyczni mordercy.
Film “W lesie dziś nie zaśnie nikt cda” to bardziej slasher, bo tak można nazwać ten film, nie koniecznie jest objawieniem na miarę światową ale jest udaną Polską produkcją. Gatunek ten to szybkie kino akcji ze sporą dawką przemocy. W ten obraz wpisuje się nasz film ” W lesie dziś nie zaśnie nikt” Ważne w tym filmie są polskie smaczki, taki lokalny żart, czy swojska obelga dają nam poczucie polskiego kolorytu.
Slasher to gatunek horroru gdzie w tajemniczych okolicznościach giną kolejni bohaterowie.”W lesie dziś nie zaśnie nikt cda” opowiada o licealistach, którzy postanawiają odpocząć o internetu, telewizji, telefonu i zresetować się wyruszają na wędrówkę do lasu i trafiają na obóz offline. Zdarzenia, które potem następują wywołują w nas grozę, żeby za chwilę rozbawić. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, ten slasher potrafi nas porwać i jesteśmy cały czas ciekawi losu bohaterów. Film jest udanym polskim obrazem, który warto obejrzeć. W gwiazdorskiej obsadzie i wyreżyserowany przez Bartosza M. Kowalskiego ” film W lesie dziś nie zaśnie nikt” możemy obejrzeć na platformie Netflix albo tu, producenci postanowili go udostępnić z powodu epidemii koronawirusa.

IMDb Rating 7.9

Reżyser

Reżyser

Obsada

Comments are closed.
×
Udanego seansu!