• Dubbling PL
  • Oryginalny (angielski)
Toy Story 4

Toy Story 4

Jun. 19, 2019United States100 Min.G

Gdzie oglądać cały film Toy Story 4 online?

Wielu obserwatorów uważało, że Woody, Buzz i gang nie mają dokąd pójść. Po tym, jak trzeci film z serii zobaczył dorosłego Andy’ego, który odwrócił swoich przyjaciół do bardzo pomysłowej dziewczynki o imieniu Bonnie. Wiele łez zostało przelanych, ponieważ zabawki zamknęły jeden rozdział ich życia, a Andy pojechał na studia. Natomiast Toy Story 4 zachwyciło wszystkich. Można powiedzieć, że krytyki praktycznie nie było.

Jednak Pixar jest ostatnio bardziej otwarty na sequele, ponieważ hity Dora i miasto złota i Iniemamocni 2 dowiodły, że miłość publiczności do znanych postaci pozostaje silna. Więc być może było nieuniknione, że pisarze Pixara znaleźli sposób na powrót do serii: z gąbką. Oglądaj też cały film Toy Story 4 online CDA. Można go zobaczyć z dubbingiem. Ozzywiście w jakości HD. Każdy znajdzie coś dla siebie. Z filmów animowanych osobiście polecam obejrzeć Król Lew 2019.

Nowa wyobraźnia właścicielki Bonnie inspiruje ją nie tylko do zabawy z istniejącymi zabawkami, ale także do tworzenia nowych. Kim ona jest, jest Forky, plastikowy kawałek naczynia obiadowego ozdobiony środkami do czyszczenia rur i wyrażony przez Tony’ego Hale’a. Jedynym problemem jest to, że Forky jest taki dziwny, nawet jeśli nie jest pewien, kim dokładnie jest. Z całą pewnością podkreśla, że nie jest zabawką, tak jak Buzz Lightyear upierał się, że jest prawdziwym kosmicznym strażnikiem. Tak więc inne zabawki muszą znaleźć sposób na powitanie niechętnego szpika w fałdzie, aby nie uciekł i nie sprawił kłopotów. Co, oczywiście, musi.

Gdzie oglądać cały film Toy Story 4 online CDA?

Disney zakończył swoją prezentację na CinemaCon, corocznych targach wystawienniczych prowadzonych obecnie w Las Vegas. Dając tłumowi właścicieli teatrów ekskluzywne spojrzenie na pierwsze 17 minut całego filmu Toy Story 4. Nowe nagrania pokazują, że Woody i załoga przystosowują się do życia pod nową własnością. Ostatnia część, Toy Story 3 zakończyła się, gdy wieloletni właściciel zabawki, Andy, przerzucił swoich ukochanych przyjaciół do Bonnie, zanim wyruszył na studia.

Film Toy Story 4 zaczyna się od zrozpaczonej Bonnie. Bohaterki, która nie chce zostawiać swoich zabawek, przygotowując się na orientację w przedszkolu. Jej zabawki są jej bliskimi powiernikami w domu, ale w szkole Bonnie ma problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Nie jest jej łatwiej, gdy po tym, jak jej nauczyciel zadeklaruje uczniom dekorowanie kubka, podchodzi do niego kolega z klasy i wyrywa wszystkie przedmioty ze stołu Bonnie. Nie szuka nowego kumpla.

Gdzie indziej w plecaku Bonnie, to Woody na ratunek. Wbrew lepszym życzeniom rodziców Bonnie, sympatyczny szeryf wkradł się do szkoły. Po to, aby upewnić się, że jego właściciel dostosowuje się do życia w klasie. Gdy nikt nie patrzy, Woody wskakuje do kosza na śmieci i rzuca niewykorzystane materiały na stanowisko pracy Bonnie. Bonnie nie wie, skąd pochodzą te materiały, ale używa ich – plastikowej łyżeczki, jasnoczerwonego środka do czyszczenia rur i wyzywających oczu – aby stworzyć własną przyjaciółkę.

Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Oryginalny tytuł Toy Story 4
IMDb Rating 7.9
TMDb Rating 7.5

Reżyser

Josh Cooley
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Joan Cusack isJessie (voice)
Jessie (voice)
Tony Hale isForky (voice)
Forky (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)
Keegan-Michael Key isDucky (voice)
Ducky (voice)
Jordan Peele isBunny (voice)
Bunny (voice)
Christina Hendricks isGabby Gabby (voice)
Gabby Gabby (voice)
Ally Maki isGiggle McDimples (voice)
Giggle McDimples (voice)

komentarz

  • MagdalenaGrzegrzula 18 lutego 2020

    Toy Story jak zawsze dobre 😀 rejestracja jest za darmo jak coś! konto mam już od 2 miesięcy i wszystko gra. korzystajcie póki działa!

Comments are closed.
×
Udanego seansu!