• Oglądaj zwiastun na:youtube.com
  • Język Polski
Psy 3: W imię zasad (2020)

Psy 3: W imię zasad (2020)

Jan. 17, 2020Poland126 Min.

Gdzie oglądać cały film Psy 3: W imię zasad online?

Dzień 17 stycznia 2020 – data premiery najnowszego filmu Władysława Piskowskiego, tytuł który już sam w sobie budzi spore emocje w odbiorcach, a jest nim Psy 3: W imię zasad film online. Film, w którym postać odgrywana przez Bogusława Lindy, Frauza Maurera jest kultowa. Bohater w filmie siedział za kratkami i przyjdzie mu się zmierzyć z nowym światem. Nowym dla niego. Film online zdaje się być hitem tego roku! Główny aktor, Bogusław Linda pokazał już co potrafi chociażby w produkcji takiej jak Pitbull. Nowe porządki. Przez wielu nazywanym jest najlepszym aktorem w Polsce.

Klaudiusz Frydrych, producent filmu oraz współtwórca hitu Jack Strong, który przyjęty został wspaniale przez publiczność. Produkcję filmu będzie wspierał producent poprzedniej części, Janusz Dorosiewicz. To ten film oparty jest na jego scenariuszu.

To fantastyczna premiera 2020 roku

W 2019 roku w lato rozpoczęto prace nad filmem Psy 3: W imię zasad film online. Jak można się domyślić, wśród grona byli tacy aktorzy jak Bogusław Linda, czyli słynny wręcz Franz Maurer oraz Cezary Pazura, który wcielił się w postać Waldka Morawca. Dorociński, Fabijański jako Dniam i Schachurdt jako Ciegielski byli razem z nimi. Jak widać, obsada filmowa robi wrażenie.

Po ćwieć wieku siedzenia za kratkami, Franz opuszcza to przeklęte więzienie i wkracza w całkiem nowy świat. Świat, w którym nie obowiązują już zasady moralności i lojalności. Los połączy znów Franca Maurera oraz Waldka Morawca. To odmieni wszystko w ich dotychczasowym życiu. Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda i Dominika Klźniak to będzie główna obsada. Podoba Wam się? Bo mi bardzo.

Czekacie tak samo ja ja na Psy 3?

Psy 3 to prosty przykład tego, że odrodzenie legendarnej serii nie dotyczy tylko tytułów z Hollywood takich jak np. Terminator czy Gwiezdne Wojny. Fani polskiego kina znów będą mogli się wczuć w klimat Psy 3 online. Oczywiście w filmie nie zabraknie scen z udziałem legendarnego wręcz Bogusława Lindy. Z pewnościa stwierdzam, że film spełni w 100% Wasze oczekiwania tak samo, jak robią to filmy Patryka Vegi.

Psy 3: W imię zasad (2020)
Psy 3: W imię zasad (2020)
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
IMDb Rating 6.3
TMDb Rating 7

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz
Comments are closed.
×
Udanego seansu!