• Język Polski
  • Oryginalny (angielski)
Jeż sonic

Jeż sonic

Canada, Japan, United States99 Min.PG

Gdzie obejrzeć cały film Sonic. Szybki jak błyskawica online ?

Cały film Sonic. Szybki jak błyskawica (org. Sonic the Hedgehog) jest filmem amerykańsko-japońskim stworzonym na podstawie serii gier komputerowych. Jego premiera była zapowiadana już na 2019 rok ale film debiutował w kinach 28 lutego 2020 roku. Wytwórnia filmowa, która wypuszcza tytułowego bohatera to Paramount. Przeciwnikiem tytułowego bohatera jest Jim Carrey. Premiera filmu została przesunięta ze względu na krytykę internautów, którzy byli wściekli oglądając zwiastun. Jak widać producenci wzięli tę krytykę do serca i przesunęli premierę poprawiając wszystkie nieścisłości. Efekt, który możemy oglądać na ekranach jest piorunujący i wzbudza zachwyty wszystkich fanów Sonica. Bohater wygląda tak jakiego znamy ze słynnej gry, wielkie oczy, białe rękawiczki i wielki szeroki uśmiech.

Fabuła filmu Sonic. Szybki jak błyskawica online to opowieść o naszym głównym bohaterze, który zmuszony jest uciekać ze swojej rodzimej planety przed złymi postaciami. Prześladowcy Ci pragną unikalnej umiejętności Sonica, która objawia się niezwykłą prędkością. Postanowił on ukryć się na planecie Ziemi, gdzie swoją kryjówkę znajduję w lesie w Stanach Zjednoczonych niedaleko Green Hills. Pomogły mu magiczne pierścienie, dzięki którym trafia na drugi koniec galaktyki. Dawny mentor niebieskiego lisa ostrzegał go, że przez swoją moc zawsze będzie poszukiwany i ścigany do złych celów. Zmuszony jest on wieźć samotne życie w oddali od przyjaciół.

Wskutek pewnego wydarzenia jakie miało miejsce, rząd USA wysyła naukowca Doktora Robotnika do zbadania sprawy z tajemniczą postacią żyjącą w lesie. Ten dowiadując się o życiu przybysza z innej planety pragnie go porwać do własnych celów i eksperymentów naukowych. Sonic walcząc o własne życie musi jak najszybciej odnaleźć wcześniej zagubione pierścienie. Film ten łączy grę aktorską z animacją, gdzie Sonic wraz z jego nowym przyjacielem Tom’em (James Marsden) łączą swe siły, by pokonać okrutnego naukowca, który ma straszne i nieludzkie plany.

Sonic. Szybki jak błyskawica filmowa adaptacja słynnej gry komputerowej

Sonic nasz tytułowy bohater jest wykonany z mistrzowską dokładnością i precyzją przez grafików filmowych. Już przed premierą filmu w Stanach Zjednoczonych docierały do nas informację o tym, że produkcja ta odbiega od wcześniejszych adaptacji słynnej gry komputerowej. Niektóre z opinii sugerowały, że jest to najlepszy film jaki powstał o niebieskim jeżu. Finałowa wersja jaka pojawiła się na ekranach jest o niebo lepsza w porównaniu do wersji, która pokazywana była w pierwszym zwiastunie filmu. Wspólna praca reżysera, scenarzystów, aktorów oraz grafików filmowych sprawiła, że przyjaźń powstałą między Sonikiem a James’em Marsdenem ogląda się miło i przyjemnie. Jedynym zastrzeżeniem podczas oglądania produkcji może być ciężki dubbing, który odbiega od mowy oryginalnej aktora.

W filmie Sonic Szybki jak błyskawica, reżyser Jeff Fowler wraz z całą obsadą stworzyli niesamowite i porządne kino familijne, które jest odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych widzów filmowych. Znajdzie się miejsce na odrobinę humoru, który rozbawi nas do łez, akcję oraz mądry morał na koniec filmu. Patrząc na nową superprodukcję z niebieskim jeżem Soniciem mogę zdecydowanie potwierdzić pozytywne reakcje widzów dotyczących owego filmu.

Oglądając cały film Sonic. Szybki jak błyskawica bawiłem się wyśmienicie, gdyż film skonstruowano tak, by dawał prostą, skuteczną rozrywkę. Duża część dzieci korzystających z uroków nowych gier w technologii 3D nie znało dotąd znanej postaci z dawnej gry animowanej. Sonic jest naprawdę dobrą produkcją do rodzinnego oglądania a plotki o drugiej części filmu zachęcają jeszcze bardziej do obejrzenia pierwszej części produkcji.

Jeż sonic
Jeż sonic
Jeż sonic
Jeż sonic
Oryginalny tytuł Sonic the Hedgehog

komentarz

  • kozakiewicz01 31 stycznia 2020

    ahh bajeczka z dzieciństwa! super się oglądało!

Comments are closed.
×
Udanego seansu!