• Oryginalny (polski)ebd-cda.pl
 • Napisy ENGebd-cda.pl
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2020)

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2020)

Polska

Gdzie obejrzę Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa film online?

“Miałem wszystko. Rodzinę, która mnie kochała, ekipę, która szła za mną w ogień, no i najlepszą dupę w mieście” – deklaruje odziany w skórę i złoty wisior gangster (Marcin Kowalczyk), bezimienny antybohater, na którego zasłużyła Polska czasów transformacji. To zarazem szczytowy moment jego kariery oraz punkt zwrotny fabuły, w którym historia brutalnej mafijnej inicjacji zamienia się na naszych oczach w opowieść o nitkach przeznaczenia, o bezlitosnym fatum, wymierzającym sprawiedliwość facetom w skórach i wisiorach. Ten pierwszy film ma w sobie rebeliancką energię, która raz po raz rozsadza ekran. Ten drugi tonie w morzu pretensji i kończy na melodramatycznych mieliznach.

Całkowicie za darmo w najlepsze jakości

Faceta bez imienia, za to z ambicjami, poznajemy w latach 70. Chociaż jest jeszcze dzieciakiem, jego oczy płoną determinacją, akurat zalewa gradem ciosów szkolnego byczka. Reżyser Maciej Kawulski uruchamia tu ten rodzaj komediowej narracji, który w połączeniu z wiadomą tematyką daje rewelacyjny efekt. Oto dzieciak podgląda wychodzących z hotelu gangsterów i z maślanymi oczyma wyznaje: też kiedyś taki będę. I tak, młodość spędza na zamienianiu słów w czyny, co twórcy, korzystając z gatunkowego elementarza, zamieniają w kolejne punkty węzłowe: pierwsze rozboje, kradzieże i zabójstwa, związek z piękną (i nieświadomą podwójnego życia swojego ukochanego) dziewczyną, wzniesiony na kościach wrogów biznes, wreszcie – operowe starcie z własnymi demonami. Kronika wzlotów i upadków bohatera została napisana wyłącznie wielkimi literami: Miłość i Nienawiść, Prawda i Fałsz, Zdrada i Lojalność, Czerń zasysająca materię i Biel wypalająca gałki oczne. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa film online. Nic nie szkodzi, skoro za sprawą operatorsko-montażowych popisów ogląda się to wszystko z rosnącą ekscytacją.

 

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa cały film, w którym akcja rozgrywa się w latach 70-tych. Wtedy też bohater doświadcza jak uzależniająca jest adrenalina. Z czasem odkrywa on pragnienie władzy , pieniędzy i bycia ponad prawem. Jego talent gangstera rośnie w siłę i wspólnie z kolegą buduję własny gang. Jest to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach i obnaża polskie fakty , kiedy mafiosi w dresach stworzyli tak potężnie działające organizacje przestępcze , że byli wstanie panować nad całym krajem.

Jak zostałem Gangsterem online dostępny jest już od 3 stycznia w kinach i na ekranach telewizorów. Mafiosa , który debiutuje i jednocześnie główny bohater w filmie to Marcin Kowalczyk. Z polskich gwiazd miłym zaskoczeniem dla nas może być debiut Natalii Szroeder czy też Natalii Siwiec. Osoby , które na co dzień nie zajmują się aktorstwem choć trzeba im przyznać , że talentu im nie brakuje. Film bez wątpienia podbije polskie kino w roku 2020. Jak zostałem gangsterem jest opowieścią o rozterkach miłosnych i braterskich więziach brutalnego mężczyzny , gdzie możemy spojrzeć na tę samą historię za online 40 lat.

Gdzie najlepiej oglądać film jak zostałem gangsterem ?

Bardzo dobrze dla polskiego kina robi fakt , że w końcu nie musimy patrzeć na kolejny bzdurny film Patryka Vegi. W bardzo dobrej pozycji w filmach online pokazał się reżyser filmowy Maciej Kawulski , który w ubiegłym roku wykonał wspaniałą pracę w filmie „Underdog”.Godnym konkurentem filmu jest jedynie film „Psy 3: W imię zasad”. Reszta filmów nie ma szans walki na tak dobry film.

Film Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa na rynku jest już trochę czasu więc można już spokojnie na luzie opisać film w skrócie. Jak Zostałem Gangsterem Cały Film CDA zalukaj –  jest po debiucie , który miał miejsce w warszawskim kinie Helios. Sami twórcy filmu stawili się wraz z całą obsadą na tym uroczystym i ważnym wydarzeniu. Obsada filmu jest na prawdę konkretna. Natalia Szroeder , Natalia Siwiec , Piotr Rogucki , Tomasz Włosok , Józef Pawłowski.

Na premierę filmu pojawiły się również inne polskie gwiazdy takie jak uczestniczka ubiegłorocznej edycji Top Model – Klaudia El Dursi. Taki skład filmu broni się sam za siebie i stanowi on fundament tego filmu. Myślę również , że jest to recepta na sukces tegorocznego filmu. Wszyscy Polacy powinni dowiedzieć się o życiu mafii i o tym jak wielką władzą w Polsce jak i na całym świecie mają gangi.

Reżyser filmu jak zostałem gangsterem Maciej Kawulski zdecydowanie wypadł dobrze wybierając aktorów oraz konstruując tak dobrą fabułę. Z czego przykład powinien brać film „Proceder„. Główną rolę filmu odgrywał Marcin Kowalczyk, znany z filmu „Jesteś Bogiem”, udowadniając jak doskonały ma warsztat aktorski. W produkcji to jednak panie wzbudzają główne zainteresowanie, ponieważ debiutuje tu znana piosenkarka Natalia Szroeder oraz Natalia Siwiec. Obie panie udowodniły swą klasę i kunszt aktorski tym filmem, gdyż niczym nie odstają od swoich kolegów aktorów i aktorek. Jak zostałem gangsterem to dobry film akcji, który zgromadzi rzeszę fanów w całej Polsce. Kawulski udowodnił, że nie wszedł na scenę przypadkowo i po za filmem „Underdog” stworzył kolejne dobre dzieło.

IMDb Rating 8.9

Reżyser

Reżyser

Obsada

komentarzy

 • magdalenka95 30 stycznia 2020

  dzięki za wrzutke! zajebisty film! ;*

 • kozakiewicz01 31 stycznia 2020

  zajebisty to mało powiedziane… 😀 polecam!

 • karolinakos98 11 lutego 2020

  dobre!

 • MagdalenaGrzegrzula 18 lutego 2020

  Polskie komedie – tylko polaków bawią! 😀 zajebisty ten film!

Comments are closed.
×
Udanego seansu!