• Oglądaj zwiastun na:youtube.com
  • Oryginalny (polski)
Ciemno, prawie noc (2019)

Ciemno, prawie noc (2019)

Zostało mało czasu, by przerwać krąg złaMar. 22, 2019Poland114 Min.

Gdzie obejrzeć cały film Ciemno, prawie noc cda?

Ciemno prawie noc cały film to produkcja, której reżyserią zajął się Borys Lankosz. Znany przede wszystkim ze swoich filmów dokumentalnych, oraz krótkometrażowych. Tym razem spróbował swoich sił i wziął na piedestał film pełnometrażowy o tematyce kryminalnej. I nie sposób nie przyznać, że wyszło mu to znakomicie. Bardzo znani aktorzy, którzy są rozpoznawali na całą Polskę. A do tego niesamowite ujęcia. Cały film został nakręcony w okolicach Wałbrzycha. A jak wiemy, tamte rejony należą do jednych z najpiękniejszych w naszym kraju. Ciemno prawie noc online to film, który przypadnie do gustu nie tylko fanom produkcji kryminalnych. Pomimo wielu nominacji, autorom nie udało się przynieść do domu żadnej statuetki. Nie oznacza to jednak, że czegoś temu hitowi brakuje. Wręcz przeciwnie, przed premierą był on mocno niedoceniany co diametralnie zmieniło się po pierwszym seansie. I właśnie taki obrót spraw w kinematografii lubimy najbardziej.

Scenariusz napisany przez Joanne Bator to niewątpliwy plus całego przedsięwzięcia, jednak dodatkowo możemy wymienić coś jeszcze. Mianowicie – widoki. Nie wiem, czy był to celowy zabieg producenta, czy dzieło przypadku, ale podczas prawie dwugodzinnego seansu zobaczymy wiele atrakcji turystycznych. Ciemno prawie noc cda pokaże nam wiele zabytków dolnego śląska, oraz kilka innych ciekawych miejsc. Całość wraz z fabułą sprawia, że wygląda to jak bardzo dobra amerykańska produkcja. Widać spory postęp w polskiej myśli technicznej kręcenia filmów. Doszliśmy już do takiego momentu w którym ciężko odróżnić w jakim kraju został stworzony ten projekt.

Cała fabuła filmu “Ciemno prawie noc zalukaj”

Ciemno prawie noc film online to opowieść nietuzinkowa. W mieście nagle zaczęły się tajemnicze zaginięcia dzieci. Kiedy dziennikarka Alicja Tabor się o tym dowiaduje postanawia przyjrzeć się tej sprawie z bliska. Reporterka zaczyna rozmawiać z rodzinami zaginionych, oraz dowiaduje się, że nawet policja jest tutaj bezsilna. W czasie prywatnego śledztwa dowiaduje się, że wszystkie te wydarzenia są połączone z wydarzeniami sprzed dekady. Czy uda się jej rozwikłać tę zagadkę? Tego dowiemy się podczas niecałych dwóch godzin, które spędzimy z przyjemnością podczas seansu. Zapraszam również do zapoznania się z innymi premierami na stronie EBD-CDA. A dziś na tapetę wezmę film Mowa Ptaków, który do dziś nie stracił na swojej popularności.

Ciemno, prawie noc (2019)
Ciemno, prawie noc (2019)
Ciemno, prawie noc (2019)
Oryginalny tytuł Ciemno, prawie noc
IMDb Rating 4.6
TMDb Rating 2.9

Reżyser

Obsada

Magdalena Cielecka isAlicja Tabor
Alicja Tabor
Marcin Dorociński isMarcin Schwartz
Marcin Schwartz
Dorota Kolak isMaria Waszkiewicz
Maria Waszkiewicz
Eliza Rycembel isEwa 17 years
Ewa 17 years
Piotr Fronczewski isMarian Waszkiewicz
Marian Waszkiewicz
Comments are closed.
×
Udanego seansu!