• Lektor PL
Bad Boys for Life (2020)

Bad Boys for Life (2020)

USAWyświetleń: 11219

Gdzie oglądać cały film Bad Boys for Life online?

Will Smith i Martin Lawrence występują w nowym zwiastunie Bad Boys for Life cda, trzeciej części serii Bad Boys. Ten film akcji to długo oczekiwana kontynuacja Bad Boys II z 2003 roku. Premiera ma nastąpić w kinach 17 stycznia na całym świecie. W przeciwieństwie do innych części to oprócz starych gwiazd, zobaczymy dużo nowych twarzy. Bad Boys to bardzo łakomy kąsek. Chłopcy wracają do miasta. Trzecia część Bad Boys jest jednym z tych filmów, które wymagały zwiastuna, aby udowodnić, że jego istnienie było prawdziwe. Nikt nie chciał uwierzyć, że film powstanie. Po serii fałszywych startów, nowych reżyserów i konfliktach dotyczących harmonogramów, w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie. Takie, że film online jest nie tylko prawdziwy, ale także potwierdził występ kluczowych aktorów.

Jak napisano w zwiastunie, Mike Lowrey i Marcus Burnett powracają na ulice po ostatnią sprawę. Ponownie łączą się, gdy albański najemnik, brat jednego z ich byłych wrogów, składa ofertę, której nie mogą odrzucić. Ostatnia sprawa i duet ma zamiar odejść na zasłużoną emeryturę. Zwiastun zawiera mnóstwo chaosu akcji i komedii, z charakterystycznymi linijkami Bad Boys zalukaj. Sony Pictures wydało pierwszy zwiastun filmu Bad Boys 3, w którym Will Smith i Martin Lawrence powracają. Starsze kontynuacje, takie jak Rambo: Ostatnia krew i Terminator: Mroczne przeznaczenie, są aktualną modą.  Starzejące się gwiazdy obiecują, że utrzymają ostateczną pozycję i filmy będą ciekawe. Ale zwiastun Bad Boys for Life wykazuje pewną ponadczasowość, która sugeruje, że ten film online można z łatwością ustawić w dowolnym roku. Fani są zachwyceni, bo ta seria to coś pięknego. Kobiety lubią niegrzecznych mężczyzn.

Wyczekujemy nowych Bad Boysów

Cały film wyreżyserowali Adil El Arbi i Bilall Fallah. Przejęli serie od Michaela Baya. To wszystko na podstawie scenariusza Joe Carnahana i Chrisa Bremnera. W obsadzie występują także Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Paola Nunez, Kate Del Castillo, Nicky Jam, Joe Pantoliano i DJ Khaled. Zwiastun filmu Bad Boys for Life sugeruje podejście, które nie jest zainteresowane zwieńczeniem tego, co było wcześniej, ale nadaniem komediowej dynamiki. Myślę, że w tak dobrej obsadzie, nie trzeba dodawać komediowej dynamiki. Aktorzy są już sami w sobie idealnie dobrani do tych ról. Will Smith to mój ulubiony aktor, zaraz po Johnnym Deppie.

Krytycy stwierdzili, że styl będzie się różnił od pozostałych dwóch części. Częściowo wynika to z faktu, że Michael Bay nie wrócił do trzeciego filmu. Podczas gdy to jest ich pierwszy film franczyzowy, El Arbi i Fallah starają się dopasować wygląd Bad Boys for Life do tego błyszczącego połysku i pożądliwego spojrzenia na kulturę konsumencką, którą Bay tak dobrze zna. Kontynuacje starszego typu mają sposób na stworzenie innej estetyki niż ich oryginalne filmy, co czasem jest korzystne, a innym razem mniej. Zresztą widać to po niektórych nowych produkcjach i remakach. Podczas gdy Bad Boys for Life film online nie wygląda jak zwykła imitacja. Jestem pewny, że film nie będzie tak słaby jak nowy Terminator, czy Rambo. Bardziej porównałbym sukces tego filmu do ostatnich części takich filmów jak Hobbit, czy Harry Potter.

Bad Boys For Life wracają po 25 latach przerwy od swojej pierwszej części. Powrót najważniejszych członków filmowych, najlepszej obsady Will Smith wraz z Martin Lawrence, którzy wystąpili jak zawsze dobrze z humorem i świetną grą aktorską. Jest to już trzecia część znanych i słynnych Bad Boys’ów na całym świecie, gdyż film spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów. Chemia między dwoma aktorami jest kluczem do sukcesu tego filmu, ponieważ od razu widać jak świetnie się dogadują dwaj panowie.

W ostatnich latach było mnóstwo różnego typu remake’ów filmów znanych z dawnych lat, lecz większość z nich była odgrzewanym kotletem. Wobec trzeciej części odsłony Bad Boys For Life oczekiwania od samego początku były olbrzymie. Na szczęście producentów film ten wypadł rewelacyjnie tak jak oczekiwano tego od samego początku. Produkcja w reżyserii Adil El Arbi oraz Bilall Fallah to fantastyczny powrót znanego duetu policjantów z Miami, którzy pracują w wydziale antynarkotykowym.

Bad Boys For Life to przede wszystkim chemia między bohaterami filmu, którą ponownie udało się udanie zagrać przed kamerami. To główny klucz do sukcesu słynnej serii filmowej mimo przerwy 25 lat. Widać, że panowie nie stracili formy i nadal elegancko prezentują się na wielkich ekranach. Will Smith wciela się w rolę Mike’a Lowrey’a, natomiast Martin Lawrence odgrywa Marcusa Burnetta. Widać jak dużo daje im to frajdy i przyjemności. Bardzo dużą uwagę zwrócił na mnie Lawrence, który z każdym filmem występuje jeszcze lepiej. Mistrzowska gra aktorska, gestykulowanie i dialogi widać, że to dla niego pestka. Tych dwóch Panów nic nie jest w stanie zastąpić i są oni bezwzględnie ikoną tego filmu.

Oryginalny tytuł Bad Boys of Life
IMDb Rating 8.0

Reżyser

Reżyser

Obsada

Comments are closed.
×
Udanego seansu!