• Jezyk Polski
365 dni

365 dni

Feb. 07, 2020Poland116 Min.

Gdzie oglądać cały film 365 dni online?

365 dni online to filmowa adaptacja książki erotycznej autorstwa Bianki Lipińskiej która nowi taki sam tytuł. Główną rolę gra Anna-Maria Sieklucka i wciela się w postać Laury Biel, która podczas wypoczynku w Sycylii spotyka szefa mafii, Massimo Torricelli (Michele Morrone). Bohaterka zostaje porwana przez Massimo i ma cały rok, czyli 365 dni na zakochanie się w nim. Zwiastun całego filmu 365 dni często pojawia się w kinach przed projekcją chociażby filmu: Jak zostałem gangsterem. Historia Prawdziwa.

Film ten przed swoją premierą stał się bardzo kontrowersyjny. Powodem jest między innymi to, że jest to pierwszy polski film erotyczny, czyli przeżywa teraz boom. Cały film 365 dni to opowiadanie historii menedżera sprzedaży luksusowych hoteli, Laury, która w akcie desperacji próbuje ocalić swój związek. W tym celu wyjeżdża wraz ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi na Sycylię. Jak dla mnie, jest to kolejny dobry tytuł, tuż obok Survive the night.

 

cały film 365 dni online cda zalukaj - 365 dni

Ekranizacja książki – czy to dobry pomysł?

Jeden z najniebezpieczniejszych graczy na czarnym włoskim rynku jest bez wątpienia bohater Massimo Torricelli (Michele Morrone). W filmie ukazane są jego losy. We Włoszech zauważa Laurę, piękną młodą Polkę, która przyjechała do Sycylii wypocząć wraz z przyjaciółmi. Jak się okazuje, mężczyzna składa jej propozycje nie do odrzucenia – albo pokocha go w 365 dni, albo będzie mogła odejść. Rzecz jasna kobieta jest przetrzymywana w luksusowych warunkach

Mentalność polaków sprawia, że nie jesteśmy gotowi na tego typu film 365 dni. Tak samo było w przypadku książki. Specjalnie dla tej produkcji, cenzurowano plakaty ze względu na dzieci. Jest to trochę bez sensu, ponieważ dzieci mają dostęp do internetu i na social mediach wszędzie wyświetlają się grafiki co najmniej tak wyzywające jak nieocenzurowany plakat. Do tej pory nie wiadomo było, kto zagra 365 dni w filmie. Ta informacja była utrzymywana w tajemnicy przez długi czas, chociaż spekulowano na temat aktorów na forach plotek i wśród fanów tej historii.

 

365 dni film online

Główną role dostała aktorka, która nie jest znana przez odbiorców. Otwiera się przed nią furtka do produkcji filmowych. Czy okaże się dobrą aktorką w film 365 dni online?W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger czy Mateusz Łasowski.

365 dni
365 dni
Oryginalny tytuł 365 dni
IMDb Rating 3.5
TMDb Rating 5.4
Comments are closed.
×
Udanego seansu!