Wersje filmowe: 117952 Views

  • Oryginalny Polski
365 dni (2020)

365 dni (2020)

Polska

Gdzie obejrzeć cały film 365 dni online?

Film 365 dni jest adaptacją powieści Blanki Lipińskiej. Fabuła opiera się na tym, iż główna bohaterka Laura Biel została porwana i ma 365 dni cda na zakochanie się w szefie mafii który sam ją porwał. Zwiastun filmu mogliśmy obejrzeć tuż przed rozpoczęciem się filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Film online ten jest bardzo pożądany przez widzów chociażby z tego względu, iż jest to pierwszy erotyczny film w Polsce.

Pierwszy polski film erotyczny zyskał ogromną sławę i stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych filmów tego roku. Cały film 365 dni to historia opowiadająca o gościu który jest menadżerem sprzedaży luksusowych hoteli. To będzie lepsza część Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Film pokazuje losy zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii, Massimo Torricelli (Michele Morrone), który jest jednym z najniebezpieczniejszych graczy na czarnym rynku włoskim. Nieoczekiwanie groźny Włoch zauważa Laurę Biel, młodą Polkę, która odpoczywa na wakacjach na Sycylii. Mężczyzna nie może przezwyciężyć swojego pożądania i wykorzystuje niekonwencjonalne metody, aby zdobyć serce kobiety. Postanawia ją porwać. Włoski don następnie składa dziewczynie propozycję. Jeśli kobieta nie pokocha go w ciągu roku, może odejść. Oczywiście jest przetrzymywana w luksusowej posiadłości.

Ten kraj nie jest gotowy na film 365 dni. Podobnie jak nie był gotowy na książkę. Tak właśnie sądzi autor o tym wszystkim. Specjalnie trzeba było cenzurować plakat, ponieważ widzowie w kinach narzekali, że psuje to dzieci i obraża ich uczucia. Dla mnie w dobie internetu i obrazów, które wyświetlają się na Facebooku czy Instagramie, gdzie dzieci mają dostęp jest co najmniej chore. Wracając do filmu to obsada jest bardzo ciekawa. Najbardziej emocjonalną częścią spotkania była prezentacja obsady. Do tej pory nie wiadomo było, kto zagra 365 dni w filmie. Ta informacja była utrzymywana w tajemnicy przez długi czas, chociaż spekulowano na temat aktorów na forach plotek i wśród fanów tej historii.

IMDb Rating 7.6

komentarzy

  • michau1130 stycznia 2020

    ło kur*a, nie wiedziałem że można znaleźć przed premierą xD dzięki dzięki dzięki!!

  • karolinakos9811 lutego 2020

    jak na polski erotyczny film to całkiem całkiem. po rejestracji wszystkie filmy działają 😀

  • MagdalenaGrzegrzula18 lutego 2020

    rejestracja podejrzana, ale zaryzykowałam i wszystko działa jak należy! Dzięki! ;*

Comments are closed.
×
Udanego seansu!